درباره ما

بیش از یک چهارم قرن حضور در صنعت تجهیزات پزشکی کشور

تجهیزات پزشکی و رادیولوژی علیخانی در سال 1375 فعالیت خود را در زمینه توزیع تجهیزات پزشکی آغاز نمود و در همان سالها ، به صورت تخصصی بر روی وسایل و ملزومات رادیولوژی مشغول به ارائه خدمات گردید . در سال 1381 بعد از مطالعات فراوان بر روی کاست های رادیولوژی موفق به تولید بر اساس فناوری های روز دنیا گردید و در این فاصله ،تولید دیگر ملزومات ، هم چون پارتیشن های سربی استاندارد ، انواع روپوش های سُربی ، کاست استند ، دستکش های سُربی و دیگر وسایل مربوط به تاریکخانه اعم از چراغ داخل و خارج به صورت فیلمان و به صورت ال . ای . دی گردید و در هر فرصتی از تولید محصولات جدید هم چون تجهیزات مربوط به پزشکی هستهای همچون سطل های سُربی ، آجرهای سُربی و از این دست ملزومات فروگذار نبوده و هم اکنون مشغول به مطالعه بر روی شیلد های جدید که در اروپا استفاده می شود می باشد که به زودی تولید آنها به صورت انبوه انجام خواهد شد تا بتوان کشور را از ورد این دست تجهیزات که ارز بری بسیار زیادی دارد ، خود کفا نمود و این موفقیت ها فقط با توکل به خدا و استفاده از دانش بومی انجام گردیده است .

مجوز های ما

کاتالوگ

فیلم معرفی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ماموریت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

چشم انداز
  • شرکت پزشکی علیخانی با در نظر گرفتن سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی با هدف تامین اپرون های سربی ایمن، کارا و زیبا برای مشتریان، در افق زمانی ۵ ساله آتی خود، چشم انداز زیر را برای سال ۱۴۰۶ترسیم نموده است:
  • تبدیل شدن به بزرگترین شرکت حاضر در خاورمیانه در زیر گروه تولید کننده ی تجهیزات پزشکی بر اساس شاخص “ارزش خالص دارایی” و “سودآوری”
  • تبدیل شدن به برترین برند توسعه دهنده متریال بیمارستانی
  • پیشرو و پیشتاز بودن در عرصه ساخت اپرون های سربی با کیفیت و سبک در خاورمیانه
  • حضور مؤثر در عرصه‏های بین‏المللی با استفاده از کنسرسیوم‏ها و مشارکت‏های خارجی
  • طراحی و اجرای سیستم کارآمد سنجش رضایت مشتری به منظور انطباق محصولات و خدمات شرکت با نیاز مشتریان
  • فراهم نمودن سیستم جامع مدیریت منابع انسانی در جهت ارتقای تخصص، توانمندی و رضایت کارکنان