پاراوان سربی

پاراوان سربی این شرکت متشکل از قوطی فلزی تقویت شده در ابعاد استاندارد و دلبخواه مشتری میباشد همچنین رنگ پاراوان سربی الکترواستاتیک و مدیکال گرید میباشد و چرخ های ان در دو مدل صنعتی و دوبل قابل ارائه میباشد.

کاور کردن و محافظت از بدن انسان در اتاق های رادیولوژی و در مقابل اشعه ایکس یکی از بزرگترین مسائل روزمره در عرصه تصویریرداری است یکی از بهترین عنتصر جدول تناوبی برای محافظت در برابر این اشعه سرب میباشد . سرب در اغلب کشورهای دنیا دارای معادن سنگین و سبک میباشد .

پاراوان سربی

شرکت های حفاری و معدنی برای استخراج این عنصر رقابت سنگین دارند به طوری که استفاده از این عنصر در تمامی این کشور ها رونق فراوانی دارد به طوری که استفاده روز افزون از این قلز در تمامی مراکز درمانی دیده میشود . امریکا چین کانادا المان در صدر تولید ورق سرب و مشتقات ان هستند

پیشرفت تکنولوژی باعث طراحی بسیاری از مرغوب ترین محصولات محافظت در برابر اشعه شد .

 المان برای اولین کالای را اختراع کرد که استفاده کننده های دستگاه رادیولوژی بدون پوشش بتوانند به دستگاه نزدیک و دور شوند . پاراوان سربی باعث شد تصویر برداری سریع تر ایمن تر و به صرفه تر برای مراکز باشد . نقش این کالا در مراکز تصویر برداری به گونه ایست که نمیتوان کمک کردن ان را کتمان کرد . ورق سرب در ضخامت ۱ یا ۱.۵ و یا ۲ میل در این اتاق ها به کار برده میشود .

 با تغییر میزان اشعه یا میزان دفع این اشعه ضخامت این کالا مشخص میشود . در اولین اختراع و طراحی پاراوان به شکل دیواری متحرک و سنگین بود به طوری که توانایی جا به جایی ان در این اتاق ها به سختی انجام میشد یوزر های این اتاق از این کالا شکایت داشتند به خاطر استفاده کردم اون کالا مجبور به کمتر استفاده کردن از کالا شد . 

متخصصین و مخترعین این کالا به این فکر افتادند با ابتکار عمل بتوانند در تولید این کالا ابتکار عمل به خرج دهند و بهترین روش را برای تولید این محصول به مار برند . برای دومین بار المان پیشرو در ابتکار در این عمل شد و در تولید این جنس پیشرو بود .

 با تولید انبوه و تاکتیکی این محصول المان توانست تصرف خود را در ابزار تصویریرداری حفظ کند . بیشترین ابتکار عمل مخصوص کسانی هست که در اتاق های رادیولوژی به به این فکر افتادند . برترین تولید المان در زمانی بود که اشعه ایکس در بالاترین نقطه و از بهترین دستگاه ساطع میشد

یکی از زیباترین ابزار های رادیولوژی استفاده از این اجناس بود . در اغلب این اتاق ها یک پاراوان به صورت چرخ دار و محرک اسان مشغول به فعالیت بود . با به کار گیری این محصول و تقویت این کالا یکی از بهترین اجناس در اتاق های رادیولوژی شروع به کار کرد .

 با ایراد این کالا این کا توسعه خوبی پیدا کرد به طوری که دیگر نیاز به استفاده از این محصول در این اتاق ها به سختی انجام نمیشد در این اتاق ها با توجه به استفاده این محصول یکی از بهترین پیشرف هارو داشت . رویه این محصول میبایست قابل شستشو بدون ایجاد خط و خش میشد به طوری که استفاده های این محصول کمترین استفاده از بدترین ابزار رادیولژی را بهینه کرد شرکت تجهیزات پزشکی علیخانی مفتخر است با ۳۵ سال فعالیت در زمینه تجهیزات رادیولوژی و تجربه در زمینه های پزشکی اماده ارائه کلیه خدمات تجهیزات پزشکی میباشد .

 لذا میبایست به سمع و نظر خریداران و مصرف کنندگان این تجهیزات برسانیم که این شرکت برترین شرکت در زمینه کاری خود میباشد . اغلب این کشور ها بر اساس نیاز خود بهترین کالا را خریداری یا تولید کردند . بعد از تولیدات گسترده در بازار انحصاری تجهیزات جانبی و ارائه و بررسی به عمل امده توسط اداره کل تجهیزات پزشکی ، استانداردی مبنی بر ایزو ۱۳۴۸۵ و تاییدیه های تولیدی در اداره کل تجهیزات پزشکی ، باعث شد صحه گذاری در تولید لوازم رادیولوژی به نقطه معلومی برسد .

 اما در سال های بعد و تا امروز ، اروپا و امریکا به خصوص کشور المان و ایالات متحده امریکا توانستندبهترین ابزار تصویر برداری را تولید و به انبوه سازی رساندند
بهترین روش برای تولید این کالا پرس سرب بین چوب mdf میباشد . شرکت علیخانی مفتخر است در تولید محصول و پخش بین مراکز درمانی پیشرو میباشد .

نمونه کار های انجام شده:

دریافت مشاوره رایگان و سریع

با ما در ارتباط باشید