ساخت اتاق سربی

logo-mark-1

بررسی اجمالی ساخت اتاق سربی  

ساخت اتاق سربی با نظارت مهندس علیخانی

نصب اتاقک سربی  :

اتاق سربی از محصولات ویژه شرکت  می باشند که بصورت سفارشی  طراحی و به  تولید می رسند .

پروسه تولید اتاقک سربی :

* پس از هماهنگی های لازم و بازدید کارشناس شرکت از محل ، نقشه پیشنهادی جهت بهینه سازی فضا طبق استانداردهای مورد تایید بهداشت و درمان ارایه می شود .

* با تایید نقشه پیشنهادی و احیانا درج ملاحضات مشتری و طی مراحل اداری و مالی ، شرکت اقدام به تولید شاسی اصلی اتاقک سربی می نماید

ویژگی های اتاق سربی ایزوله :

1 – طراحی اتاقک های سربی به گونه ای انحام می شود تا پارتیشن های سربی و دیواره ها در عین استحکام مکانیکی بالا ، محیط زیادی اشغال نکرده و به اصطلاح فضا بهینه شود .

2 – دیواره های سربی اتاقک بر اساس نیاز و درخواست مشتری با روکش های لمینت و ضد خش پوشیده شده و در نقاط ضربه پذیر نیز از زه استیل استقاده می شود .

3 – معمولا درب اتاقک های سربی طبق پیشنهاد کارشناس شرکت بصورت ریلی بوده و داخل جدار دیواره اتاقک سربی قرار می گیرد از این رو باز شو آن نیازی به فضای خاصی نخواهد داشت

لازم به ذکر است : مکانیزم حرکتی درب سربی اتاقک دارای طراحی خاصی بوده که آنرا نسبت به تولیدات سایر شرکتها متمایز نموده و عمر آنرا بدون نیاز به کمترین مقدار روغنکاری و روان کننده ها افزایش می دهد .

در طراحی اتاقک سربی از یک شاسی فلزی با پروفیل های فولادی مقاوم استفاده می شود که دیواره ها ، کف ( سکو) و همچنین سقف شبکه بندی شده را شامل می شود

شبکه بندی شاسی به گونه ای صورت میگیرد که محل تماس لایه های سربی و اورلب آنها روی پروفیل های فولادی قرار گرفته و فاصله ای بین لایه های سربی ایجاد نشود

اتاقک های سربی در دو نوع ثابت و متحرک ( چرخ دار ) طراحی و با درخواست مشتری طرح سه بعدی آن ارائه می شود

امروزه استفاده از اشعه ایکس برای  عکس برداری در امور صنعتی و پزشکی کاربرد بسیار زیادی دارد.این اشعه در عین داشتن مزایای بسیار خوب، با توجه به ماهیت اشعه بودن، دارای ضرراتی هم می باشد و می بایست در برابر نشت این اشعه انسان و محیط پیرامون، مصون باشند.

در تمامی مراکز پزشکی شامل بیمارستان ها، درمانگاه، مراکز پرتونگاری پزشکی( رادیوگرافی، رادیولوژی و …) و مراکز صنعتی، مکانی که دستگاه اشعه ایکس قرار میگیرد می بایست نسبت به نشت اشعه به خارج از آن مکان، عایق کاری مناسب صورت گیرد. حال این امر با عنصر سرب صورت میگیرد.

این شرکت با بهره گیری از علم روز دنیا به ساخت اطاق سربی یا اطاقک سُربی دست پیدا کند  . بدین گونه که با تحویل گرفتن اطاق آن را سُربی و کاملاً ایزوله می کند و مانع از ورود هرگونه اشعه به محیط بیرون می گردد .

logo-mark-1

گالری محصولات ساخت اتاق سربی