درب سربی اتوماتیک

logo-mark-1

بررسی اجمالی درب سربی اتوماتیک

درب سربی اتوماتیک  با نظارت مهندس علیخانی

1 – دربهای سربی اتوماتیکبدون ریل و قرقره کفاین درب ها که طبق نظر و سفارش مشتری در طرح و رنگ های مختلف طراحی می شوند ٬ در مکانیزم حرکتی خود از سیستم های مدرن اپراتوردرب کشویی اتوماتیک استفاده نموده و از آنجا که دارای ریل کف نیستند مشکلی نیز برای عبور تجهیزات پرتابل و ویلچر ایجاد نخواهند کرد .

مشخصات و برند های اپراتور درب برقی : بر اساس روال کاری شرکت پس از تعیین سایز درب و ساخت آن ( علاوه بر درب سربیسایر سفارشات دربهای کشویی و بیمارستانی نیز پزیرفته می شود ) با درخواست مشتری یکی از برند های اپراتور درب برقی انتخاب و درب مورد نظر حداکثر طی 24 ساعت نصب خواهد شد .

  • – اپراتور دربهای اتوماتیک برند فک محصول ایتالیا : این سیستم که برای دربهای با وزن کمتر از 150kgمناسب می باشد دارای موتور24vو باتری پشتیبان بمنظور استفاده در هنگام قطع برق تا 30 دقیقه می باشد . این اپراتور درب برقی در محدوده دمایی 20 تا 55 درجه عملکرد بسیار مطلوبی داشته و سرعت جابجایی آن از 5cm/sتا 70cm/s قابل تنظیم می باشد  از دیگر ویژگی های این سیستم حالت استاندارد تشخیص مانع و یکسال گارانتی آن می باشد .

  • – اپراتور دربهای اتوماتیک برند اپرماتیک محصول ایتالیا : که با توان های تا 300wبرای رنج وسیعی از دربهای سربی و بیمارستانی با حد اکثر وزن 250kgبسیار مناسب می باشد . از ویژگی های این سیستم گارانتی 5 ساله آن می باشد .

  • – اپراتور دربهای برقی برند لابل : از ویژگی های دربهای ساخته شده با استفاده از این سیستم قیمت تمام شده نسبتا پایین ٬ ایجاد نویز کم ٬ قابلیت استفاده بصورت تک لنگه و دو لنگه ٬ قابلیت اتصال به باتری های backup24vدر هنگام قطع برق و یکسال گارانتی معتبر می باشد . این سیستم برای درب های سربی تا 150kg مناسب می باشد .

2 – دربهای اتوماتیک هرمتیک Hermetic Sealed sliding doors :

این دربها که به دربهای اتوماتیک ایزوله معروف هستند در انواع مختلف متناسب با نیاز هر مرکز تولید می شوند و اصلی ترین ویژگی آنها جلوگیری از ورود هوا و ذرات معلق در آن به محیط ایزوله می باشد . مکانیزم حرکتی دربهای اتوماتیک ایزوله همانند اپراتورهای معمول دربهای برقی کشویی می باشد با این تفاوت که اطراف آن توسط انواع مختلفی از لایه های پلی اورتان و لاستیک پوشیده شده تا با حرکت درب و بسته شدن آن ٬ لایه های مذکور بین درب اصلی و چهارچوب تحت فشار قرار گرفته و محیطی ایزوله نسبت به سایر بخشها ایجاد نماید .

3 – درب سربی اتوماتیک با ریل و قرقره کف : شرکت بمنظور افزایش کارایی و رفع برخی مشکلات دربهای ریلی – کشوئی – اقدام به طراحی و تعویض ریل و قرقره کف در آنها نموده تا علاوه بر افزایش عمر  مفید قرقره ها حرکت برانکارد و ویلچر بر روی ریل آنها به سهولت انجام پذیرد این قرقره ها علاوه بر تسریع حرکت درب از وارد شدن فشار بیش از حد به قرقره های بالا جلوگیری نموده و کارایی آنها را نیز بهبود می بخشد . این مکانیزم برای دربهای تا وزن350kg مناسب می باشد .

درب  سُربی اتوماتیک  :

به دَرب هایی که به صورت برقی و ریلی جهت رفت و آمدها در اطاق های تصویربرداری استفاده می شود ، درب های اتوماتیک گفته می شود .

با توجه به این که درب های سُربی استاندارد بسیار سنگین می باشند ، باید بر روی ریل های بسیار قوی قرار گرفته و توسط موتورهای برقی که معمولاً ساخت ایتالیا یا آلمان می باشند  به طرفین به حرکت دربیاید که کُل این سازه دارای ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد .

logo-mark-1

گالری محصولات درب سربی اتوماتیک