درباره ما

بیش از یک چهارم قرن حضور در صنعت تجهیزات پزشکی کشور

تجهیزات پزشکی و رادیولوژی علیخانی در سال 1375 فعالیت خود را در زمینه عرضه تجهیزات پزشکی آغاز نمود و در همان سالها، به صورت تخصصی بر روی وسایل و ملزومات رادیولوژی مشغول به ارائه خدمات شد. در سال 1381 بعد از مطالعات فراوان بر روی کاست‌های رادیولوژی موفق به تولید بر اساس فناوری‌های روز دنیا گردید و در این فاصله، تولید دیگر ملزومات، هم چون پارتیشن‌های سربی استاندارد، انواع روپوش‌های سُربی، کاست استند، دستکش‌های سُربی و دیگر وسایل مربوط به تاریکخانه اعم از چراغ داخل و خارج به صورت فیلمان و به صورت ال.ای.دی هم در دستور کار این شرکت قرار گرفت و در هر فرصتی از تولید محصولات جدید هم چون تجهیزات مربوط به پزشکی هسته‌ای همچون سطل‌های سُربی، آجرهای سُربی و از این دست ملزومات فروگذار نبوده و هم اکنون مشغول به مطالعه بر روی شیلدهای جدید و استانداری است که در اروپا استفاده می‌شود که به زودی تولید آنها به صورت انبوه انجام خواهد شد تا بتوان کشور را از ورد این دست تجهیزات که ارز بسیار زیادی را به خارج از کشور می‌برد، خودکفا نمود و این موفقیت‌ها فقط با تلاش همه‌جانبه و استفاده از دانش بومی انجام گردیده است.

تمام خدمات ارایه شده در شرکت تجهیزات پزشکی علیخانی با گارانتی دو ساله معتبر، مشاوره کامل و براساس تمرکز کامل بر سلامت کادر درمان، متخصصان و پزشکان مراکز تصویربرداری است تا این گروه مهم از جامعه بتوانند در سلامت کامل و با تجهیزات استاندارد و بین المللی در این مراکز حضور پرثمری داشته باشند و البته محیط ایمن و سالمی را برای بیماران و مراجعه کنندگان بوجود بیاوریم.

شرکت تجهیزات پزشکی علیخانی دارای تاییدیه رسمی از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و نمایندگی شرکت‌های مطرح تجهیزات پزشکی اروپایی را در رزومه خود دارد و همچنان به این همکاری‌ها ادامه می‌دهد.

مجوز های ما

کاتالوگ

فیلم معرفی
ماموریت

شرکت تجهیزات پزشکی علیخانی با هدف تامین سلامت کادر درمان، پزشکان و متخصصان و همچنین بیماران و مراجعین به مراکز تصویربرداری در تمام مراکز ارایه دهنده این نوع خدمات قصد دارد محیطی کاملا ایمن، استاندارد، نوین و حرفه‌ای را برای استفاده کنندگان بوجود آورد. این هدف با استفاده از بهترین مواد اولیه و دانش و تخصص بومی و بین المللی محقق خواهد شد. بزرگترین هدف این شرکت، کسب اعتماد متخصصان و مراکز درمانی و تداوم همیشگی آن است.

چشم انداز
  • شرکت تجهیزات پزشکی علیخانی با در نظر گرفتن سیاست‌های کلی اقتصاد ملی با هدف تامین اپرون‌های سربی ایمن، کارا و زیبا برای مشتریان، در افق زمانی ۵ ساله آتی خود، چشم‌انداز زیر را برای سال ۱۴۰۶ترسیم نموده است:
  • تبدیل شدن به بزرگترین شرکت حاضر در خاورمیانه در زیر گروه تولید کننده تجهیزات پزشکی بر اساس شاخص “ارزش خالص دارایی” و “سودآوری”
  • تبدیل شدن به برترین برند توسعه دهنده متریال بیمارستانی
  • پیشرو و پیشتاز بودن در عرصه ساخت اپرون‌های سربی با کیفیت و سبک در خاورمیانه
  • حضور مؤثر در عرصه‏‌های بین‌‏المللی با استفاده از کنسرسیوم‏‌ها و مشارکت‏‌های خارجی
  • طراحی و اجرای سیستم کارآمد سنجش رضایت مشتری به منظور انطباق محصولات و خدمات شرکت با نیاز مشتریان
  • فراهم نمودن سیستم جامع مدیریت منابع انسانی در جهت ارتقای تخصص، توانمندی و رضایت کارکنان