جلیقه و دامن سربی

logo-mark-1

بررسی اجمالی جلیقه و دامن سربی

جلیقه و دامن سربی  با نظارت مهندس علیخانی

جلیقه و دامن سُربی :

به لباس هایی که در مراکزآنژیوگرافی برای جلوگیری  از اشعه استفاده می شود ،  جلیقه و دامن سُربی         می گویند . که این شرکت با داشتن 5 برند مختلف از کشورهای دنیا ، کاملترین پک جلیقه و دامن سُربی را در ایران ، دارا می باشد .

جلیقه و دامن سربی

جلیقه و دامن های سربی ازمورد استفاده ترین و کربردی ترین پوشش های سربی است که در ناحیه لگنی موجب کم شدن مقدار اشعه جذب شونده می شود ، از جلیقه و دامن سربی در مکان های مختلفی همچون اتاق عمل ، آنژیوگرافی و مکان های دیگر که نیاز به محافظت بیشتر دارند استفاده می کنند . جلیقه و دامن سربی دارای ویژگی هایی همچون ؛ دوخت قوی ، طراحی بزرگ و کوچک می باشد ، دارای یک کمربند مقاوم است ، روکشی که روی جلیقه و دامن را پوشانده است ضد آب است و مانع از ورود باکتری ها و عفونت ها به داخل آن می شود ، لاستیک سربی که از آن در ساخت جلیقه و دامن استفاده شده است دارای انعطاف پذیری زیاد ، اطمینان بالا و عدم شکستگی می باشد و همچنین از کیفیت و راحتی بالایی برخوردار است و یک محافظت کننده ی مناسب در برابر اشعه های ایکس به حساب می آید

به هرگونه پَنل از پیش ساخته شده که در داخل آن سُرب استفاده می شود ، پَنل سُربی می گویند .

این پَنل ها به شکل ها ی گوناگونی از قبیل پنل های چوبی ، سرامیکی ، مواد نانو  و ……………….. تقسیم بندی می شوند که همگی تحت عنوان پَنل سُربی شناخته می شوند که مهمّ ترین شاخصۀ آنها ، بالا بردن سرعت انجام کار می باشد .

پنل سربی  بسیار محکم با قابلیت  نصب آسان موجب صرفه اقتصادی مراکز گشته و از هدر رفت سرب های نصب شده جلوگیری می کند

logo-mark-1

گالری محصولات جلیقه و دامن سربی